Arızalar

Bobinin başka nedenlerle de olsa arızası kesiklik yaptırabilir. 7. Elektronik Aksamdaki Arızalar: Ayırıcı anahtar yanmış ise, bu şarj dinamosunda ki bir sorundan olabilir.

Responsive image
YAZAR
Tom Rachman
DOSYA BOYUTU
2,90 MB
YAYIN TARIHI
none
DIL
Türkçe
ISBN
9786054820146

Bir Arızalar kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Arızalar kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Tom Rachman tarafından yazılmıştır.


Metin o kadar iyi tasarlanmış ki bölümler tek başına bile mükemmel kısa öyküler olarak okunabiliyor. Yaşamlar kitap ilerledikçe kesişiyor ve karakterlerin iş ve özel yaşamları arasına koydukları çizgi siliniyor. Eğlenceli, dokunaklı ve nefes kesici…-Financial Times-Gazetenin esrarengiz bir milyoner tarafından kurulmasının üzerinden elli yıl geçmiş ve bu süreçte birçok şey değişmişti. Artık, yılların kiriyle lekelenmiş halılar ve eskimiş mobilyalarla dolu bu ofiste, çalışanların kişisel sorunları günlük manşetlerden çok daha önemli görünüyordu. Otoriter Yazı İşleri Müdürü Kathleen, aldatılmanın acısını yeni ilişkilere yelken açarak yenmeye çalışıyordu. Tembel vefat yazarı Arthur yaşadığı trajedi yüzünden bambaşka bir insan haline gelmenin eşiğindeydi. Ve gölgelerin arasında, değerli köpeği Schopenhauer'ın, ailesinin mirası olan gazeteden çok daha fazla ilgiyi hak ettiğini düşünen yalnız, genç bir yayıncı vardı.Kâğıdın yerini internet haberciliğinin aldığı bir çağda, çeşitli kişisel dertlerle boğuşan bir ekibin belirsiz geleceklerine doğru yaptıkları yolculuk, hem gazetenin zengin geçmişini, hem de kurucusunun gizli niyetlerini gözler önüne seriyor. (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 344Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Kafka 


En sık karşılaşılan araba arızaları hangileri, araba arıza göstergeleri nelerdir, araba arızası durumunda ne yapmalı… Araba arızaları en yeni modeller için bile söz konusu olabiliyor.